Groeiconfetti
Een doosje gevuld met groeiconfetti met de tekst
- I SMELL SPRING,
- NO RAIN, NO FLOWERS,
- FLOWERS ARE ALWAYS A GOOD IDEA,
- LET LOVE GROW
- of JE EIGEN TEKST
Het doosje is gevuld met confetti gemaakt van groeipapier in de vorm van een bloem of een hart (5,5cm). Reclycled papier met weidemengsel bloemzaadjes erin. Als het papier wordt gepland groeien er na zes tot acht weken veldbloemen uit! Throw and grow!
Instructies: Maak de confetti allereerst goed vochtig en leg het binnen in een potje of buiten in de tuin op het zand. Dek de confetti af met ongeveer 2 cm aarde. Geef elke dag wat water en al na ongeveer een week ontkiemen de eerste plantjes.
De beste tijd om buiten te planten, is van half mei tot oktober. Binnen in een potje kan het hele jaar. Zorg altijd voor voldoende licht, warmte en water.
Merk: by HIPP
Klanten kochten ook
- A box of tea
Het ultime cadeau voor je vriendin, je zus, je moeder, je tante, je oma of gewoon om zelf te houden.
Het doosje heeft de tekst:
∙ Add a little CHAMPAGNE to each day!
∙ Tea is a HUG in a MUG
∙ TEA is always a good IDEA
∙…€ 3,95 - Armband Juf | Wit
Een armband van gekleurd elastiek met de tekst "#SUPER JUF" .....een leuk afscheidscadeau of bedankje voor elke juf! Want ook juffen vinden vrolijke armbanden leuk!
De armband is in allerlei verschillende kleuren verkrijgbaar en…€ 3,95